تلفن : 09128668286
موقعیت
سال ساخت
اندازه گاراژ
امکانات
قیمت

نکات کلیدی در ساخت ویلا

وب سایت ویلاسل _ در ابتدا قبل از هر گونه اجرای پروژه های ساخت ویلا به نکات مهمی که هر کسی اعم از سازنده و یا مشتری با آن در این مسیر سخت دست و پنجه نرم خواهند کرد می پردازیم.

هر چند ساده ترین راه خرید ویلا می باشد زیرا با توجه به هزینه های سنگین ساخت و هزینه های جانبی که با توجه به عدم شناخت از منطقه مورد نظر متحمل خواهید شد از ویلای ساخته شده گران تر تمام خواهد شد.

ویلاسل می تواند شما را در خرید ویلا و یا ساخت ویلا در مناطق خوش آب و هوای استان البرز همراهی نماید.

نکات کلیدی در ساخت ویلا

هدف های متفاوتی جهت داشتن ویلا دنبال می شود یا برای اجاره و فروش ویلا و یا مکانی برای تفریح در تعطیلات به همراه خانواده ..

نکات مهم

حال هدف از ساخت ویلا هر چه که باشد نیازمند آن است که نکات مهمی را بدانید.

و رعایت این نکات می تواند ساخت ویلا را با تمام مشکلاتی که دارد برای شما آسان تر کند.

مرحله اول در هر زمینه ای طراحی و ایده پردازی برای طی کردن مسیر ساخت و یا هر تصمیم دیگری می باشد.حال جهت اجرای ساخت ویلای خود نیاز به یک پلن دارید که به کمک یک مهندس نقشه کش این مرحله از کار انجام میشود.

در انتخاب یک نقشه کش متخصص تجربه و نمونه کار مهم می باشد، حتما رزومه کاری را بررسی فرمایید.

همچنین سیستم های سرمایش و گرمایش، سیستم های صوتی و تصویری، عایق بندی و هوشمندسازی ساختمان نیز از جمله مواردی هستند که با توجه به میزان بودجه خود باید در مورد آن ها فکر کنید و تصمیم معقولی بگیرید..

در قدم بعدی انتخاب سبک ویلاست،

ایا ویلای مدرن می خواهید یا سنتی ؟

با توجه به متفاوت بودن سلایق انتخاب نوع معماری مورد مهمی می باشد که بعد از اتمام کار باید از هر لحاظ از ویلای ساخته شده بتوانید نهای لذت را به همراه خانواده ببرید و این به انتخاب درست شما در نوع سبک بر می گردد..

زمانبندی مورد نظر هم اصل مهمی است که باید آن را در نظر داشته باشید. بسیاری از اوقات افراد می خواهند هنگام تولد، سالگرد ازدواج یا عید نوروز در ویلای جدیدشان باشند .

اما توصیه می کنیم هرگز زمانبندی ساخت ویلای خود را بر اساس تاریخ های مهم تنظیم نکنید! در عوض روی تاریخ شروع پروژه تمرکز کنید و از تیم طراحی و ساخت ویلای خود بخواهید که برآورد دقیقی از زمان پایان پروژه داشته باشند.

یکی دیگر از مراحلی که باید برای ساخت ویلا طی کنید، آماده کردن قرارداد‌های مختلف برای دریافت پروانه ساخت است.

در این مرحله معمار، پیش نویس اولیه را برای گرفتن مجوز ساخت آماده می‌کند. این پیش‌نویس شامل: نقشه کلی ویلا و محل قرار گرفتن آن در زمین و همچنین نام صاحب ملک می‌شود.

در صورتی که صحت اطلاعات داده شده توسط مهندسین تایید شود، پروانه ساخت و ساز صادر خواهد شد. پس از دریافت مجوزها و تاییدیه‌های لازم، صاحب زمین می‌تواند وارد مرحله اصلی، یعنی همان طراحی و ساخت ویلا شود

پیش از اینکه وارد مرحله پیاده سازی نقشه شدید، لازم است تا با کمک معمار و همچنین کمک گرفتن از مهندسین مشاور، نقاط قوت و ضعف، تهدید‌ها و فرصت‌های طرح خود را بررسی کنید.

با انجام این بررسی‌ها شما می توانید به این مسئله پی ببرید که تا چه اندازه موفق خواهید شد به اهداف‌تان در رابطه با ساخت ویلا دست پیدا کنید.

انجام مشاوره می‌تواند به صورت مستقل انجام شود و یا اینکه بخشی از قرارداد طراحی شما با پیمانکاران‌تان باشد.

در این فاز از طراحی و ساخت ویلا، معمار برنامه‌ریزی  و گزارش کاملی از روند پیشرفت ساخت و ساز به مالک ارائه خواهد کرد.

همچنین در این مرحله از ساخت و ساز تمام پیمانکاران و مشاوران پروژه مشخص خواهند شد.

معمار با توجه به برنامه ریزی هایی که خواهد کرد، وظیفه هر گروه شرکت کننده در پروژه ساخت ویلا را به صورت دقیق مشخص می‌کند.

در این مرحله از ساخت ویلا، معمار پروژه برای پیاده سازی طرح به صورت مداوم روی نقشه نظارت خواهد داشت و صاحب پروژه را از تمام فعالیت‌ها و عملکردهای انجام شده مطلع خواهد کرد.

فروش ویلا در سعیداباد با ارائه فایل های لوکس و متناسب با بودجه شما در وب سایت ویلاسل.

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید